L50J75RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L50J75RE
JLCPCB Part #
C6072235
Package
Plugin
Description
50W 75Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS