L50J5R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L50J5R0E
JLCPCB Part #
C2614230
Package
Plugin
Description
50W 5Ω ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS