L50J25RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L50J25RE
JLCPCB Part #
C2613413
Package
Plugin
Description
25Ω 50W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS