L50J1K0E
MFR.Part #
L50J1K0E
JLCPCB Part #
C6651147
Description
1kΩ 50W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS