L50J15KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L50J15KE
JLCPCB Part #
C2619755
Package
Plugin
Description
15kΩ 50W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS