L4T20FR020DER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L4T20FR020DER
JLCPCB Part #
C4133898
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS