L20J20KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L20J20KE
JLCPCB Part #
C7294802
Package
Plugin
Description
20W 20kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS