L175J2R0E
MFR.Part #
L175J2R0E
JLCPCB Part #
C6579299
Description
175W 2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS