L175J10KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L175J10KE
JLCPCB Part #
C2620120
Package
Plugin
Description
10kΩ 175W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS