L12J18KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L12J18KE
JLCPCB Part #
C2619694
Package
Plugin
Description
12W 18kΩ ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS