L100J5K0E
MFR.Part #
L100J5K0E
JLCPCB Part #
C7292277
Description
100W 5kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS