L100J10RE-MT1
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L100J10RE-MT1
JLCPCB Part #
C5745425
Package
Plugin
Description
100W 10Ω ±400ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS