KDV12FR180ET
MFR.Part #
KDV12FR180ET
JLCPCB Part #
C2442609
Description
180mΩ 3.16A 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS