KDV06FR150ET
MFR.Part #
KDV06FR150ET
JLCPCB Part #
C2442651
Description
150mΩ 200mW 2A Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS