KDV06DR620ET
MFR.Part #
KDV06DR620ET
JLCPCB Part #
C2442638
Description
200mW 2A 620mΩ Current Sense Resistor SMD ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS