KDV04FR220ET
MFR.Part #
KDV04FR220ET
JLCPCB Part #
C4268945
Description
125mW 220mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS