KDV04FR180ET
MFR.Part #
KDV04FR180ET
JLCPCB Part #
C4217219
Description
125mW 180mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS