KDV04FR100ET
MFR.Part #
KDV04FR100ET
JLCPCB Part #
C4292937
Description
100mΩ 125mW Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS