KDV04FR050ET
MFR.Part #
KDV04FR050ET
JLCPCB Part #
C4073205
Description
125mW 50mΩ Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS