KDV04DR620ET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
KDV04DR620ET
JLCPCB Part #
C4061219
Package
0402
Description
125mW 620mΩ Current Sense Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS