KDV02FR330ET
MFR.Part #
KDV02FR330ET
JLCPCB Part #
C4286099
Description
100mW 330mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS