KDV02FR100ET
MFR.Part #
KDV02FR100ET
JLCPCB Part #
C3925250
Description
100mW 100mΩ Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS