HVF2512T2504FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVF2512T2504FET
JLCPCB Part #
C20106923
Package
2512
Description
-55℃~+200℃ 1W 2.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS