HVC4020V5007JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC4020V5007JET
JLCPCB Part #
C4288882
Package
4020
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5000MΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 4020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS