HVC1206Z2504JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC1206Z2504JE
JLCPCB Part #
C4249415
Description
-55℃~+155℃ 2.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS