HVC1206Z1008KE
MFR.Part #
HVC1206Z1008KE
JLCPCB Part #
C6274049
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10000MΩ 250mW Thick Film Resistor ±10% ±250ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS