HVC0805Z1008KET
MFR.Part #
HVC0805Z1008KET
JLCPCB Part #
C2479057
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10000MΩ 125mW 200V Thick Film Resistor ±10% ±250ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS