HVC0805T2505JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC0805T2505JET
JLCPCB Part #
C4072503
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS