HVC0402T1004JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC0402T1004JET
JLCPCB Part #
C2482685
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 30V 50mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS