GW13J82K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
GW13J82K0E
Description
13W 82kΩ Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS