GW13J10K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
GW13J10K0E
Description
10kΩ 13W Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS