GW10J7K50E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
GW10J7K50E
Description
10W 7.5kΩ Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS