GW10J5K00E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
GW10J5K00E
Description
10W 5kΩ Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS