FCSL150R020FER
MFR.Part #
FCSL150R020FER
JLCPCB Part #
C4320073
Package
15075
Description
-55℃~+155℃ 10W 20mΩ ±1% ±50ppm/℃ 15075 Chip Resistor - Surface Mount ROHS