FC4TR100DER
MFR.Part #
FC4TR100DER
JLCPCB Part #
C7276096
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS