FC4L32R050FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
FC4L32R050FER
JLCPCB Part #
C4184759
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 50mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS