FC4L110R020FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
FC4L110R020FER
JLCPCB Part #
C3918006
Package
11050
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 11050 Chip Resistor - Surface Mount ROHS