FC4L110R015DER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
FC4L110R015DER
JLCPCB Part #
C4234450
Package
11050
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 5W ±0.5% ±50ppm/℃ 11050 Chip Resistor - Surface Mount ROHS