F55J25KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F55J25KE
JLCPCB Part #
C2620025
Package
Plugin
Description
25kΩ 55W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS