F40J400E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F40J400E
JLCPCB Part #
C2619833
Package
Plugin
Description
400Ω 40W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS