F40J2K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F40J2K0E
JLCPCB Part #
C2619077
Package
Plugin
Description
2kΩ 40W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS