F30J5K0E
MFR.Part #
F30J5K0E
JLCPCB Part #
C7275594
Description
30W 5kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS