F30J32RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F30J32RE
JLCPCB Part #
C6618736
Package
Plugin
Description
30W 32Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS