F20J15RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F20J15RE
JLCPCB Part #
C2619957
Description
15Ω 20W ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS