F10J500E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F10J500E
JLCPCB Part #
C2620224
Package
Plugin
Description
10W 500Ω ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS