F10J1K25E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F10J1K25E
JLCPCB Part #
C2619720
Package
Plugin
Description
1.25kΩ 10W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS