EVRT252EP1R0JE
MFR.Part #
EVRT252EP1R0JE
JLCPCB Part #
C2618969
Description
1Ω 350W ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS