EVRT170EN10RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
EVRT170EN10RJE
JLCPCB Part #
C5638650
Package
Plugin
Description
10Ω 200W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS