EVFL252EP100JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
EVFL252EP100JE
JLCPCB Part #
C2620413
Package
Plugin
Description
100Ω 280W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS