C750K8R5
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
C750K8R5
JLCPCB Part #
C5963331
Package
Plugin
Description
750W 8.5Ω ±10% ±400ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS